Direct naar content

Brede school en cultuureducatie

  • Doelgroepen
    Cultuurcoordinatoren, Leerkrachten
  • Onderwijssector
    Primair onderwijs
  • Data
    12 november 2010
  • Prijs
    € 300,00
  • Locatie
    's-Hertogenbosch

Inhoud

Steeds meer scholen voor primair onderwijs ontwikkelen zich tot ‘brede school’ en steeds meer gemeenten werken met cultuurcoaches (combinatiefunctie cultuur). Een cultuurcoach heeft één werkgever en is actief voor zowel de sector cultuur als voor de sector onderwijs. Bijvoorbeeld een muziekleraar die in dienst is bij de muziekschool en daar lesgeeft, maar ook lesgeeft op de basisschool in de wijk. Of een vakleerkracht Nederlands die naast haar werk op de middelbare school, bij het museum werkt.
Door culturele instellingen een plek te geven binnen de brede school, leveren zij ook een bijdrage aan de maatschappelijke effecten van de brede school als geheel. Het vergroot de ontwikkelingskansen van kinderen en geeft hen de kans hun talenten te ontwikkelen.

Werkwijze
Tijdens deze studiedag krijgen de deelnemers verschillende ideeën aangereikt om optimaal gebruik te maken van cultuureducatie. De ervaringen van andere brede (cultuur)scholen zijn hierbij het uitgangspunt. Er is veel ruimte voor het uitwisselen van ervaringen, ‘tips en trics’.

Data en omvang

Deze training vindt plaats op 12 november 2010 en duurt van 9.30 tot 16.00 uur. 
De training wordt verzorgd door Albert Cox.

Informatie aanvragen

* Verplicht in te vullen

Direct naar:

Bekijk het aanbod opleidingen en trainingen per onderwijssoort.

Herrmann International

KPC Groep is licentiehouder van Herrmann International.

Logo_Herrmann_International  

Hermann International

Contact met adviseur

Opleiden & trainen

opleiden en trainenKPC Groep organiseert opleidingen, trainingen en conferenties; op maat of via open inschrijving.

Laatst bekeken i