Direct naar content

Effectief coachen van docenten

  • Doelgroepen
    Middenmanagers, Managers, Leidinggevenden, Schoolleiders
  • Onderwijssector
    Speciaal onderwijs, Voortgezet onderwijs
  • Prijs
    Op basis van offerte

Doel

De deelnemers leren een vorm van directe begeleiding van de docent toe te passen met als doel het verbeteren en/of vernieuwen van het professioneel handelen van de docent in de klas. De basis voor verbetering of vernieuwing van het professioneel handelen ligt in zelfreflectie, ondersteund door het geven van feedback op het handelen van de docent en van handelingsmogelijkheden.

Inhoud
Door gebruik te maken van een coachingscyclus worden schoolleiders en (midden)managers getraind in het effectief coachen van docenten. Tijdens het traject komen zaken aan de orde als:

  • het opstellen van een contract;
  • het scheppen van een positief werkklimaat;
  • het vaststellen van de focus;
  • het vaststellen van de wijze waarop data wordt verzameld;
  • het maken van praktische afspraken;
  • het verzamelen analyseren en bespreken van gegevens.


Ook werken de deelnemers met casuïstiek uit de praktijk.

Resultaat
U bent na afloop in staat resultaatgericht te coachen. Het praktisch effect is groot door de directe terugkoppeling naar de praktijk en de schooleigen casuïstiek.

Informatie aanvragen

* Verplicht in te vullen

Contact met adviseur

Direct naar:

Bekijk het aanbod opleidingen en trainingen per onderwijssoort.

Cedeo- en CRKBO-erkend

KPC Groep verzorgt een breed scholingaanbod voor po, vo en mbo. Onze opleidingen en trainingen zijn Cedeo- en CRKBO-erkend.

Delen

Laatst bekeken i